SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
790 221 €
(6 932 € / m²)
Satış
Atipik
2+
114 m²
Rickenstrasse, Eschenbach (SG)

yatak odasıatypical
düz114 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Moderne 3.5 Zimmer-Neubauwohnungen in St. Gallenkappel Inmitten einer atemberaubenden Landschaft entstehen vier stilvoll gestaltete Mehrfamilienhäuser...

Diğer
Teklifin yaşı: 262günler
Güncellendi: 17günler

Yerellikler

Rickenstrasse, Eschenbach (SG)
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IDZ Immobilien Dienstleistungszentrum GmbH

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar