SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 047 835 €
(8 805 € / m²)
Satış
Atipik
2+
119 m²
Bürgstrasse, Eschenbach (SG)

yatak odasıatypical
düz119 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Neue, sonnige 3.5 Zimmer-Eigentumswohnung in Neuhaus SGAn der Bürgstrasse in Neuhaus SG (Tempo-30-Zone) entsteht diese äusserst sonnig gelegene 3.5 Zi...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

TerasGörüşAhşap zeminMutfak aletleriÇamaşır makinesiYeniden yapılandırmadan sonraDoğal ışıkDöşenmiş

Diğer
Teklifin yaşı: 270günler
Güncellendi: 144günler

Yerellikler

Bürgstrasse, Eschenbach (SG)
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IDZ Immobilien Dienstleistungszentrum GmbH

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar