SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 027 656 €
(14 681 € / m²)
Satış
Atipik
1
70 m²
Rue de la Petite Forge, Echandens

yatak odasıatypical
düz70 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Situé au deuxième et dernier étage d'une résidence contemporaine à Échandens, ce charmant appartement de 3.5 pièces offre 64 m² habitables complétés p...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

Rue de la Petite Forge, Echandens
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

BARNES | Morges

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar