SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
2 137 637 €
(11 555 € / m²)
Satış
6+
2+
185 m²
Zentralstrasse, Ebikon

yatak odası6+
düz185 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Diese stilvoll gestaltete 5.5-Zimmer-Attikawohnung auf zwei Etagen erfüllt höchste Ansprüche an Design, Energiefluss und Komfort. Die grosszügige Mais...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

TerasAhşap zeminAçık yaşam alanıAyrı mutfakBanyoDuş kabiniMutfak aletleriÇamaşır makinesiYüksek tavanlarDoğal ışıkDöşenmiş

Diğer
Teklifin yaşı: 160günler
Güncellendi: 59günler

Yerellikler

Zentralstrasse, Ebikon
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Inter Real Estate AG

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar