SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
2 378 104 €
(16 178 € / m²)
Satış
Atipik
2+
147 m²
Untere Zelglistrasse, Dübendorf

yatak odasıatypical
düz147 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Diese stilvolle Wohnung überzeugt durch Grosszügigkeit, hochwertige Materialien und eine durchdachte Raumaufteilung. Die Kombination aus modernem Desi...

Diğer
Teklifin yaşı: 22günler
Güncellendi: 22günler

Yerellikler

Untere Zelglistrasse, Dübendorf
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

HEER Real Estate AG

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar