SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
890 409 €
(20 707 € / m²)
Satış
2
1
43 m²
Dorfstrasse, Davos

yatak odası2
düz43 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Diese heimelige 2-Zimmer-Wohnung im Erdgeschoss liegt in einem ruhigen Wohnquartier ( 30er Zone ) angrenzend an die Grünzone. Sie ist somit der ideale...

Diğer
Teklifin yaşı: 220günler
Güncellendi: 19günler

Yerellikler

Dorfstrasse, Davos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Swisslife

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar