SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
412 755 €
(7 241 € / m²)
Satış
Atipik
1
57 m²
Chemin du Stand, Crans-Montana

yatak odasıatypical
düz57 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

In ruhiger und sonniger Südlage von Mollens VS präsentiert sich diese charmante 3.5-Zimmer-Wohnung im 1. Obergeschoss eines gepflegten Mehrfamilienhau...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Chemin du Stand, Crans-Montana
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Immobilien Elsig AG

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar