SUPA24
7 529 668 €
(40 051 € / m²)
Satış
Atipik
1
188 m²
Cabane des Violettes, Crans-Montana

yatak odasıatypical
düz188 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

OFF MARKET ? CRANS-MONTANASitué au coeur de la prestigieuse station de Crans-Montana, ce somptueux appartement de très haut standing bénéficie d'un em...

Diğer
Teklifin yaşı: 12günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Cabane des Violettes, Crans-Montana
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

C&P Constantin Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar