SUPA24
Oturma odası
Ev ve çevresi; manzara
Oturma odası
749 827 €
(6 695 € / m²)
Satış
Atipik
1
112 m²
Route de Bassin, Conthey

yatak odasıatypical
düz112 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Situé au cœur du quartier résidentiel de Conthey, cet appartement de 4.5 pièces offre un cadre de vie agréable, lumineux et proche de toutes les commo...

Diğer
Teklifin yaşı: 65günler
Güncellendi: 42günler

Yerellikler

Route de Bassin, Conthey
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Comptoir Immobilier Sierre

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar