SUPA24
Oturma odası
Oturma odası; manzara, mutfak aletleri, doğal ışık, modern stil, fayans zemin
Oturma odası
1 166 376 €
(8 514 € / m²)
Satış
Atipik
1
137 m²
Route des Rottes, Conthey

yatak odasıatypical
düz137 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

OMNIA Immobilien präsentiert Ihnen dieses Penthouse mit 4,5 Zimmern im 4. Stock des neuen Wohnhauses "Le Palladio", bestehend aus zwei eleganten Gebäu...

Diğer
Teklifin yaşı: 65günler
Güncellendi: 49günler

Yerellikler

Route des Rottes, Conthey
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Omnia Martigny

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar