Teklifler listesi
11
11
11
315 341 €
(4 380 € / m²)
Satış
Atipik
2+
72 m²
Rue du Pré Raye, Collombey-Muraz
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
atypical
düz
72 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Appartement 2.5 pièces en duplex avec grande terrasse (1er étage)- Entrée totalement indépendante- Surface pondérée : env. 72 m²- Terrasse : env. 4...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
65günler
Güncellendi:
65günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Rue du Pré Raye, Collombey-Muraz
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.