SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 970 541 €
(10 371 € / m²)
Satış
Atipik
1
190 m²
Via Montalbano, Collina d'Oro

yatak odasıatypical
düz190 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Nelle splendida cornice della Collina d'Oro, vendesi grande ed esclusivo attico mansardato di ampia superficie 170 mq. Esposizione a Sud Sud/Ovest con...

Diğer
Teklifin yaşı: 493günler
Güncellendi: 492günler

Yerellikler

Via Montalbano, Collina d'Oro
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

MG Fiduciaria Immobiliare

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar