SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 151 046 €
(8 854 € / m²)
Satış
5
2+
130 m²
Via Marianda, Collina d'Oro

yatak odası5
düz130 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

HERRLICHER SEEBLICK... IM GRÜNEN
In Montagnola, in der Wohngegend Collina D'Oro, sonnige 5'5-Zimmer-Wohnung mit großer Panoramaterrasse und offenem Bl...

Diğer
Teklifin yaşı: 25günler
Güncellendi: 22günler

Yerellikler

Via Marianda, Collina d'Oro
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

MDA Group Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar