SUPA24
2 365 036 €
(13 139 € / m²)
Satış
6+
1
180 m²
Via Collina d'Oro, Collina d'Oro

yatak odası6+
düz180 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Vendesi una casa con vista lago, fronte lago a Montagnola, Collina d'Oro.Numero di camere 6,5 locali 5 camere da letto; 3 bagni.Superfici interne ~ 18...

Diğer
Teklifin yaşı: 277günler
Güncellendi: 128günler

Yerellikler

Via Collina d'Oro, Collina d'Oro
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ABINVEST SWISS FIDUCIARIA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar