SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 408 915 €
(9 520 € / m²)
Satış
6+
2+
148 m²
Route du Ferrajo, Cheyres-Châbles

yatak odası6+
düz148 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Cheyres, à vendre, attique de 5.5 pièces, 148 m2 avec vue sur le lac de Neuchâtel et le jura !Cet appartement a une vue panoramique sur le lac et un d...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Route du Ferrajo, Cheyres-Châbles
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Montoit.ch Sàrl

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar