SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 036 293 €
(11 388 € / m²)
Satış
Atipik
1
91 m²
Rue du Bourg, Chexbres

yatak odasıatypical
düz91 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Bel appartement à vendre, avec une vue splendide sur le lac et les montagnes, dans un joli quartier de Chexbres. La piscine communale se trouve à deux...

Diğer
Teklifin yaşı: 49günler
Güncellendi: 32günler

Yerellikler

Rue du Bourg, Chexbres
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Nideal Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar