SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
540 512 €
(5 630 € / m²)
Satış
4
1
96 m²
Rue de la Pharmacie, Chalais

yatak odası4
düz96 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

À vendre à Réchy, charmant village en plaine idéalement situé à proximité des villes de Sion et Sierre, bel appartement lumineux de 4,5 pièces au 2ᵉ ...

Diğer
Teklifin yaşı: 9günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Rue de la Pharmacie, Chalais
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Gaudin Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar