SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
436 125 €
(8 076 € / m²)
Satış
Atipik
1
54 m²
Via Chioso, Caslano

yatak odasıatypical
düz54 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Appartamento per investimento immobiliare a Caslano, in una moderna residenza di nuova costruzione vicina alla stazione, ai negozi e a pochi passi dal...

Diğer
Teklifin yaşı: 158günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Via Chioso, Caslano
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

House & Trade SA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar