SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
479 737 €
(8 271 € / m²)
Satış
Atipik
1
58 m²
Via Chioso, Caslano

yatak odasıatypical
düz58 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Nuovo appartamento 2.5 locali già affittato a Caslano. Ottima soluzione per chi è alla ricerca di un investimento in Ticino. Informazioni sulla reddit...

Diğer
Teklifin yaşı: 158günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Via Chioso, Caslano
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

House & Trade SA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar