SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
698 778 €
(10 750 € / m²)
Satış
Atipik
1
65 m²
Lopagno nucleo, Capriasca

yatak odasıatypical
düz65 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Immerso nel fascino del caratteristico nucleo di Lopagno, questo splendido appartamento di circa 75 mq lordi offre una combinazione perfetta di modern...

Diğer
Teklifin yaşı: 289günler
Güncellendi: 17günler

Yerellikler

Lopagno nucleo, Capriasca
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

RE/MAX Immobilien in Lugano

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar