SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
860 378 €
(6 775 € / m²)
Satış
Atipik
1
127 m²
Rue de Gruyères, Bulle

yatak odasıatypical
düz127 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Situé à Bulle, ce spacieux appartement de 3,5 pièces séduit immédiatement par son caractère atypique et ses volumes généreux, offrant un cadre de vie ...

Diğer
Teklifin yaşı: 40günler
Güncellendi: 40günler

Yerellikler

Rue de Gruyères, Bulle
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Signature Immo - MR RICARD

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar