SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
3 110 080 €
(14 810 € / m²)
Satış
6+
1
210 m²
Via R. Leoncavallo, Brissago

yatak odası6+
düz210 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Entdecken Sie diese exquisite Attikawohnung, die Ihnen modernes Wohnen mit beeindruckenden Annehmlichkeiten auf zwei luxuriösen Etagen bietet. Ein pri...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

TerasAçık yaşam alanıMutfak aletleriGörüşYüksek tavanlarYeniden yapılandırmadan sonraDoğal ışık

Diğer
Teklifin yaşı: 256günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Via R. Leoncavallo, Brissago
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Ticino Homes Sagl by Progano

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar