SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 407 258 €
(9 079 € / m²)
Satış
Atipik
2+
155 m²
Via Crodolo, Brissago

yatak odasıatypical
düz155 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Wenn Sie auf der Suche nach einer einzigartigen Immobilie sind, die Eleganz, Raum und einen atemberaubenden Ausblick vereint, ist dieses 4.5-Zimmer-At...

Diğer
Teklifin yaşı: 314günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Via Crodolo, Brissago
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Private Fine Immobilien AG

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar