SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
2 229 691 €
(13 513 € / m²)
Satış
Atipik
2+
165 m²
Ruchholzstrasse, Bottmingen

yatak odasıatypical
düz165 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

DeutschWillkommen in Ihrer neuen Traumwohnung an der Ruchholzstrasse!Diese stilvolle 4.5-Zimmer-Wohnung bietet Ihnen 165 m² puren Wohnkomfort auf der ...

Diğer
Teklifin yaşı: 123günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Ruchholzstrasse, Bottmingen
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Beurret & Partner Immobilien GmbH

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar