SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 477 295 €
(13 553 € / m²)
Satış
Atipik
1
109 m²
Gantrischstrasse, Bern

yatak odasıatypical
düz109 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Diese 4.5-Zimmer-Wohnung bietet 109 m² Wohnfläche und ein durchdachtes Wohnkonzept mit viel Komfort im Alltag. Seit dem Baujahr 2011 wurde die Wohnung...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Gantrischstrasse, Bern
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Grundeigentumer Verband Schweiz

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar