SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
546 303 €
(6 744 € / m²)
Satış
Atipik
1
81 m²
Via Moderna, Bellinzona

yatak odasıatypical
düz81 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Luminosità, modernità e una posizione strategica si incontrano nella Residenza 4 Torri a Giubiasco. Questo splendido appartamento di 3.5 locali, situa...

Diğer
Teklifin yaşı: 12günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

Via Moderna, Bellinzona
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Properti AG

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar