SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
731 603 €
(5 716 € / m²)
Satış
Atipik
2+
128 m²
Via alla Chiesa, Bellinzona

yatak odasıatypical
düz128 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Vendesi appartamento di 4.5 locali a Gudo.L'appartamento si trova al 2° piano di un complesso di edifici di 20 appartamenti strutturato su 3 piani e 5...

Diğer
Teklifin yaşı: 303günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Via alla Chiesa, Bellinzona
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Mediagest SA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar