SUPA24
182 752 €
(2 611 € / m²)
Satış
3
1
70 m²
Les Champs Bouchards, Basse-Allaine

yatak odası3
düz70 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Ce bel appartement en duplex, de 3 pièces et d'une surface habitable d'environ 70 m2, se situe aux 2ème et 3ème étage d'un immeuble proche de toutes c...

Diğer
Teklifin yaşı: 259günler
Güncellendi: 133günler

Yerellikler

Les Champs Bouchards, Basse-Allaine
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

UrbanHome

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar