SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 249 488 €
(6 903 € / m²)
Satış
6+
1
181 m²
Dorfstrasse, Bachenbülach

yatak odası6+
düz181 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Diese besondere Maisonettewohnung bietet ein einzigartiges Wohngefühl auf zwei Ebenen mit viel Raum und Charakter. Die spannende Architektur und die d...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Dorfstrasse, Bachenbülach
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

RE/MAX Immobilien in Eglisau

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar