SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
2 389 851 €
(21 726 € / m²)
Satış
Atipik
1
110 m²
Via Monescia, Ascona

yatak odasıatypical
düz110 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Vivi Ascona con il lago davanti agli occhi: questo appartamento di 3.5 locali è luminoso, soleggiato e sorprendentemente spazioso. La terrazza esterna...

Diğer
Teklifin yaşı: 5günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Via Monescia, Ascona
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

BETTERHOMES (Svizzera) SA Camorino

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar