SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
927 263 €
(15 454 € / m²)
Satış
Atipik
1
60 m²
Via Pancaldi-Mola, Ascona

yatak odasıatypical
düz60 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Diese bezaubernde 2.5 Zi.-Gartenwohnung befindet sich in sehr ruhiger und zentraler Lage in Ascona und bietet eine Wohnfläche von ca. 54 m². In nur we...

Diğer
Teklifin yaşı: 314günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Via Pancaldi-Mola, Ascona
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Private Fine Immobilien AG

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar