SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
791 659 €
(7 197 € / m²)
Satış
Atipik
1
110 m²
Underdorf, Arboldswil

yatak odasıatypical
düz110 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Hausgefühl statt Wohnung - auf zwei Ebenen mit eigenem, sonnigem Gartensitzplatz und viel Privatsphäre. Ruhige Wohnlage am Dorfrand von Arboldswil; Li...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Underdorf, Arboldswil
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Moos & Partner Immobilien GmbH

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar