SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
917 433 €
(7 645 € / m²)
Satış
Atipik
1
120 m²
Route de Sion, Arbaz

yatak odasıatypical
düz120 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

domicilia.ch vous propose à ArbazSuperbe appartement de 4.5 pièces en duplex, en rez-de-jardin, avec jardin privatif et vue panoramiqueRésidence Le Be...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Route de Sion, Arbaz
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Domicilia

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar