SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
996 779 €
(8 900 € / m²)
Satış
Atipik
1
112 m²
Weinfelderstrasse, Amriswil

yatak odasıatypical
düz112 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Neubau 2025, lichtdurchflutet und smart: Diese 4.5-Zi.-Attikawohnung im 4. Obergeschoss eines Hauses mit nur 5 Einheiten bietet 112 m² Wohnkomfort und...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Weinfelderstrasse, Amriswil
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Swiss Twins Immobilien GmbH

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar