SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
2 934 604 €
(14 385 € / m²)
Satış
6+
2+
204 m²
Zürcherstrasse, Altendorf

yatak odası6+
düz204 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Ein Zuhause mit Weitblick und KomfortEin Zuhause mit Weitblick und KomfortDiese aussergewöhnliche 6.5-Zimmer-Dachgeschosswohnung im beliebten ?Seepark...

Diğer
Teklifin yaşı: 5günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Zürcherstrasse, Altendorf
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Anker & Family AG

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar