SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 254 205 €
(14 755 € / m²)
Satış
Atipik
1
85 m²
Zürcherstrasse, Altendorf

yatak odasıatypical
düz85 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

GARDENLOFT | Sonnige 2.5-Zimmer-Gartenwohnung mit Terrasse und privater Grünfläche in AltendorfAn zentraler Lage in Altendorf präsentieren wir Ihnen d...

Diğer
Teklifin yaşı: 59günler
Güncellendi: 30günler

Yerellikler

Zürcherstrasse, Altendorf
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Immobilitas AG

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar