SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
490 641 €
(4 543 € / m²)
Satış
4
1
108 m²
Route de Courgenay, Alle

yatak odası4
düz108 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Découvrez ce magnifique appartement de 4 pièces situé au 1er étage, alliant confort moderne, luminosité et praticité au quotidien. Pensé pour offrir u...

Diğer
Teklifin yaşı: 6günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Route de Courgenay, Alle
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

AXIC SA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar