SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
875 864 €
(10 553 € / m²)
Satış
4
1
83 m²
קליינמן, ירושלים | القدس

yatak odası4
düz83 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Nouveau projet à Kiryat Hayovel, appartements du 3 au 6 pièces, composé de 2 immeubles de 20 étages et 2 de 9 étages.

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

קליינמן, ירושלים | القدس
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Simex Realty

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar