Teklifler listesi
10
10
10
1 593 000 €
(16 768 € / m²)
Satış
4
1
95 m²
קוסובסקי, תל־אביב–יפו
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
4
düz
95 m²
banyolar
Nouveauté en vente en exclusivité
Rue Kosovsky 58
Première ligne face au parc Yarkon !
Magnifique appartement de 4 pièces, lumineux et e...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
4günler
Güncellendi:
2günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
קוסובסקי, תל־אביב–יפו
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.