SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 003 000 €
(10 030 € / m²)
Satış
4
1
100 m²
שתולים, תל־אביב–יפו

yatak odası4
düz100 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Dans le fameux projet Park Tlv. appartement de 4 pièces dans un immeuble neuf, 100 m2 avec terrasse
3 chambres à coucher + grand séjour ...

Diğer
Teklifin yaşı: 11günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

שתולים, תל־אביב–יפו
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

LM Gordon

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar