Teklifler listesi
5
828 800 €
(5 489 € / m²)
Satış
5
1
151 m²
אלי כהן, אשקלון
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
5
düz
151 m²
banyolar
Çevir İngilizce
À Barnea, un 5 pièces rénové et transformé avec vue mer Vue dégagée, Parking, Ascenseur, Air conditionné, 2 wc, 2 salles de ...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
Kaldırmak
Klima
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
17günler
Güncellendi:
2günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
אלי כהן, אשקלון
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.