Teklifler listesi
5
418 900 €
(4 504 € / m²)
Satış
4
1
93 m²
אלי כהן, אשקלון
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
4
düz
93 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Dans le quartier de Neot Ashkelon, 4 pièces loué 3800 NIS à saisir Terrasse, Ascenseur, Air conditionné, 2 wc, Salle de spor...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
Kaldırmak
Klima
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
11günler
Güncellendi:
2günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
אלי כהן, אשקלון
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.