SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 277 100 €
(9 824 € / m²)
Satış
5
1
130 m²
טשרניחובסקי, נתניה

yatak odası5
düz130 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Appartement à vendre à Netanya !
A Nof Hataylet, quartier Nat600, appartement 5 pièces de 130 m2, très spacieux, dans une tour luxueuse ...

Diğer
Teklifin yaşı: 19günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

טשרניחובסקי, נתניה
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Hamishkenote

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar