SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
10 030 000 €
(50 150 € / m²)
Satış
4
2+
200 m²
וינגייט, הרצליה

yatak odası4
düz200 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Magnificent Penthouse in Oceanos1st Line to the sea3 Rooms2 Bedrooms200 sqm2 Balconies 80 sqmSubfloor heating plus side heating in the balconiesUnique...

Diğer
Teklifin yaşı: 51günler
Güncellendi: 9günler

Yerellikler

וינגייט, הרצליה
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Poleg Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar