SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
235 000 €
(3 219 € / m²)
Satış
3
1
73 m²
Camí Fondo, Xàbia / Jávea

yatak odası3
düz73 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Tento útulný byt o rozloze 85 m² se nachází v klidné rezidenční čtvrti v Jávea a nabízí vynikající kombinaci pohodlí, soukromí a potenciálu. Nachází s...

Eşyasız
Teklifin yaşı: 32günler
Güncellendi: 32günler

Yerellikler

Camí Fondo, Xàbia / Jávea

Belediye olanakları

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar