SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
375 000 €
(3 099 € / m²)
Satış
4
2+
121 m²
Carrer Sant Josep, Xàbia / Jávea

yatak odası4
düz121 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

شقق بـ 2 و3 غرف نوم مع مساحات خارجية في خافيا
تقع هذه الشقق في منطقة سكنية عريقة في "خافيا" (Jávea)، وتشتهر بسحرها المتوسطي، ومناخها المعتدل، ومحيطها ...

Diğer
Teklifin yaşı: 44günler
Güncellendi: 34günler

Yerellikler

Carrer Sant Josep, Xàbia / Jávea
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TEKCE Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar