SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
345 000 €
(3 791 € / m²)
Satış
2
2+
91 m²
Carrer d'Antonio Machado, Xàbia / Jávea

yatak odası2
düz91 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Boutique New Build Apartments in Jávea Near the Beach and Town Center Exclusive Living on the Costa Blanca NorthThis boutique new build residential ...

Diğer
Teklifin yaşı: 58günler
Güncellendi: 29günler

Yerellikler

Carrer d'Antonio Machado, Xàbia / Jávea
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar