SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
395 000 €
(2 219 € / m²)
Satış
5
2+
178 m²
Plaça de l'Església, Xàbia / Jávea

yatak odası5
düz178 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

This spacious 178 m2 flat is located on the fourth floor of a small apartment building on the outskirts of Javea town centre. Thanks to its central lo...

Diğer
Teklifin yaşı: 60günler
Güncellendi: 31günler

Yerellikler

Plaça de l'Església, Xàbia / Jávea
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar