SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
360 141 €
(4 237 € / m²)
Satış
2
1
85 m²
Valladolid

yatak odası2
düz85 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

V srdci Valladolidu vám představujeme tento jedinečný klenot: mezonetový podkrovní byt o rozloze 85 m², který se nachází ve vznešené, kompletně zrekon...

Eşyasız
Teklifin yaşı: 230günler
Güncellendi: 13günler

Yerellikler

Valladolid

Belediye olanakları

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar