SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
448 000 €
(3 111 € / m²)
Satış
3
2+
144 m²
Carrer de Francesc Martínez, València

yatak odası3
düz144 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Spectacular apartment for sale in Benimaclet, one of Valencia's most sought-after areas . Located near Avenida Primado Reig, next to the charming Jard...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Carrer de Francesc Martínez, València
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Lucas Fox Valencia

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar